تبلیغات
افق مهر - راهبرد اصولگرایان برای انتخابات 96
راهبرد اصولگرایان برای انتخابات 96
نظرات : نظر

سخنگوی جبهه پیروان گفت: راهبرد اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری 96 ائتلاف است و همه آنان با محوریت روحانیت مبارز از یک نفر حمایت خواهند کرد. کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان، با بیان اینکه هر یک از احزاب اصولگرا اختیار دارند گزینه‌های خود برای انتخابات ریاست جمهوری 96 را هر زمان که به نتیجه رسیدند معرفی کنند، اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری هنوز به شخص خاصی برای انتخابات ریاست جمهوری سال آتی نرسیده است.

وی ادامه داد: ما در حال حاضر گزینه‌هایی را که برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 مطرح هستند مورد بررسی قرار می‌دهیم تا در نهایت به نامزد نهایی اصولگرایان برسیم.

سجادی با بیان اینکه نظر جبهه پیروان این است که در نهایت به یک فرد واجد شرایط برسد، اذعان داشت: راهبرد اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری 96 ائتلاف است و همه آنان با محوریت روحانیت مبارز از یک نفر حمایت خواهند کرد.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی حزب متبوعش تصریح کرد: جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات 96 چند گزینه دارد تا در نهایت همسو با دیگر اصولگرایان و به ویژه جامعه روحانیت مبارز بتوانند به فرد نهایی برسند.

ادامه مطلب...
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 22 آذر 1395
زمان : 09:51 ق.ظ


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir


کل بازدید:
بازدید امروز:
بازدید این ماه:
تعداد نویسندگان:
تعداد کل پست ها:
آخرین بروز رسانی:

دانشنامه عاشورا

روزشمار محرم عاشورا


حدیث موضوعی

Online User 

پایگاه جامع عاشورا