تبلیغات
افق مهر - فراکسیون "من انقلابی‌ام" می‌آید اولین اقدام تشکیلاتی نمایندگان انقلابی مجلس دهم با حضور 140 منتخب مردم
فراکسیون "من انقلابی‌ام" می‌آید اولین اقدام تشکیلاتی نمایندگان انقلابی مجلس دهم با حضور 140 منتخب مردم
نظرات : نظر

"خیبرآنلاین" - نمایندگان انقلابی راه یافته به مجلس دهم به همراه تعدادی از کاندیداهایی که به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافته اند، اولین فعالیت منسجم تشکیلاتی خود را رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، 140 نفر از نمایندگان انقلابی منتخب مجلس دهم و تعدادی از کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات، بعدازظهر دوشنبه جلسه هم اندیشی و هماهنگی اولیه برگزار کردند که اخبار خروجی از این جلسه حکایت از آن دارد که امیدها برای شکل گیری یک فراکسیون انقلابی (خارج از عناوین اصولگرایی و اصلاح طلبی) جدی شده است.
براساس این گزارش، در این جلسه حاضران جهت تشکیل کمیته موقت، به 7 نماینده رای دادند که جنس نفرات برگزیده حکایت از پوست اندازی جدی در فراکسیون نمایندگان انقلابی دارد.

طبق آرای اخذ شده از 140 عضو حاضر در این جلسه، به ترتیب حمیدرضا حاجی بابایی، احمد امیرآبادی، محمدمهدی زاهدی، حجت الاسلام احمد سالک، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عبدالرضا مصری و سید حسین نقوی حسینی حایز بیشترین آرا شدند.

همچنین، از این جمع 7 نفره، امیرآبادی به عنوان دبیر کمیته موقت و نقوی حسینی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

با توجه به آنچه که در این جلسه واقع شد، به نظر می رسد فارغ از دسته بندی های کاذب اصولگرایان و اصلاح طلبان، این بار نمایندگان انقلابی منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی درصدد هستند فراکسیونی همسو با آرمان های انقلاب اسلامی، گفتمان امامین انقلاب و در راستای منافع ملی تشکیل دهند تا فراتر از جناح ها و منافع حزبی و باندی، مشکلات اصلی و مهم مردم را مورد پیگیری قرار داده و تصمیماتی انقلابی اتخاد نمایند.

قطعا با تکمیل روند پیروزی کاندیداهای انقلابی در مرحله دوم انتخابات با آرای مردم، این فراکسیون با کمیت و کیفیت بهتری اهداف ترسیم شده برای خود را طی خواهد کرد.

به نظر می رسد در صورت حفظ انسجام فراکسیون نمایندگان انقلابی، علاوه بر رقابت لاریجانی و عارف بر سر ریاست مجلس دهم، یک نماینده انقلابی نیز به عنوان کاندیدای این طیف ضلع سوم این رقابت را شکل خواهد داد.

لازم به ذکر است پیش از این، احمد امیرآبادی، منتخب اول مردم قم، اعلام کرده بود که در مجلس دهم، به جای فراکسیون اصولگرایان و... درصدد راه اندازی فراکسیون "من انقلابی ام" هستیم.

ادامه مطلب...
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394
زمان : 07:58 ب.ظ


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir


کل بازدید:
بازدید امروز:
بازدید این ماه:
تعداد نویسندگان:
تعداد کل پست ها:
آخرین بروز رسانی:

دانشنامه عاشورا

روزشمار محرم عاشورا


حدیث موضوعی

Online User 

پایگاه جامع عاشورا