تبلیغات
افق مهر - چقدر دلگیرم از كسانی‌كه دیدند وحدت رقیب را، دیدند ولی باز انصراف ندادند و ماندند
چقدر دلگیرم از كسانی‌كه دیدند وحدت رقیب را، دیدند ولی باز انصراف ندادند و ماندند
نظرات : نظر

گروه سیاست جهان نیوز، محمد امین توکلی زاده ـ  تا دیشب تصمیم نداشتم این مطلب را بنویسم اما بعد از مراسم شام شهادت حضرت زهرا (س)در بیت رهبری عزیزانی را دیدم و گفتگوهای شد كه به نظرم رسید برای گفتن این حرفها دارد خیلی دیر می شود.

از خودم گلایه دارم، به خاطر اینكه امسال چند بار پیرو مرادم در مورد پس از خود سخن گفتند و من هنوز دق نكرده ام و چقدر عوض شده ام ...
از خودم گلایه دارم، به خاطر دلهای كه شكستم به خصوص دل امام و رهبرم را چقدر اندك به راهنمایی های او توجه كردم.

این روزها وقتی حرفهای روحانی وهاشمی را می شنوم، گلایه ام از خودم بیشتر می شود اینها دل چه كسی را دارند می شكنند و چه كسی آنها را به مردم تحمیل كرده.

از خودم گلایه دارم، ایكاش وقتی احمدی نژاد تفرقه میان حزب الهی ها را، و سنت های غلط را پایه می گذاشت بر او بیشتر تاخته بودیم كه امروز بیگانه غلط های او را به رخ مولایم نمی كشید.

از خودم گلایه دارم ایكاش سال ٩٢وقتی آن چهار نفر بنای اختلاف را با هم رقم می زدند بر سر شان فریاد می كشیدیم كه چه كسی را دارید به مردم تحمیل می كنید.

از خودم گلایه دارم چرا با مردمم در مورد فتنه گران كم سخن گفتم، از باغیان بر نظام و خیانت های كه به مردم كرده اند با دوستانم با همسایگانم سخن نگفتم.

چند شب پیش وقتی اشك های غلطان رهبرم را دیدم كه به مظلومیت مادر می گریست و ما هم با او می گریستیم یاد توابین افتادم یاد كسانی كه به وظایف خود عمل نكرده اند و در كنار مولای خود فقط گریه می كنند.

مولای من چند ماهی است مرتب از رفتن سخن می گوید و من هنوز زنده ام و حتی بیدار هم نمی شوم .

یاد گرفته ام همه تقصیر ها را به گردن دیگران بیندازم، انقلابی كه با خون دل با تكه تكه شدن هزاران عزیز به دست ما رسیده است و رهبری كه حاصل لطف خدا در آخر زمان است را قدر دان نیستیم.

بهترین فرزندان این كشور برای حفظ این انقلاب و كشور در سوریه، عراق، لبنان و یمن تكه تكه می شوند سر بریده می شوند و من بیدار نمی شوم .

 آنها كیلومتر ها دور از خانواده برای این عقیده می جنگند و من در كنار خانواده ام كاری برای حفظ نظام كه امام می فرمودند از اوجب واجبات است  انجام نمی دهم ولی حسرت می خورم ایكاش من هم جزء مدافعین حرم بودم!!!

هنوز هم عده ای را می بینم كه دنبال حجت شرعی برای وحدت بین حزب الله می گردند ولی برای تفرقه به هیچ حجتی نیاز ندارند. و امروز هم می گویند دیدید وحدت سودی ندارد باید كار گفتمانی كرد و....

چقدر دلگیرم از كسانی كه دیدند وحدت رقیب را، دیدند ولی باز انصراف ندادند و ماندند تا خون به دل دلسوزان بكنند .

وای بر ما اگر مسئولیت دفاع از انقلاب را به عهده نهادها و مسئولین بدانیم و به كناری بنشینیم و نق بزنیم، انقلاب برای ماندن روحیه انقلابی می خواهد نه نقزن های بهانه گیر. مطمئن باشید حفظ انقلاب بیشتر از آنكه بر عهده صدا وسیما، بسیج، سازمان تبلیغات و...باشد به عهده من و شماست.

مگر ما چقدر تلاش كردیم كه انتظار نصرت الهی هم داشته باشیم با این همه غیبت و تهمت و محوریت نفس چطور می توانیم انتظار نتیجه داشته باشیم، كجاست خلوت شب و دعاهای سحرمان ؟

مگر من باچند نفر از مردم صحبت كرده ام و یا به پرسش های چند نفر پاسخ داده ام، كجا روشنگری كردیم ؟ كجا عمار بودیم ؟ما كه تا شب آخر میان خودمان اختلاف داشتیم و بر سر نفرات لیست بحث می كردیم چطور انتظار داشتیم مردم به ما ها رای بدهند؟

ما كار نكردیم، تلاش نكردیم حرفهای آقایمان را گوش نكردیم و حالا آمده ایم هیأت توبه كنیم ....

به خدا دارد دیر می شود فتنه اكبر نزدیك است وای برما اگر دانسته یا ندانسته در دام بیفتیم و یا پلی شویم برای عبور دشمنان انقلاب و ضربه زدن آنها به ولی مسلمین...

بیاید تمام كنیم اختلافات را، بجنگیم با نفس خود دوباره انقلابی شویم و مردمی، والا سالها باید افسوس بخوریم و چون ملامتیان از خود گله كنیم.

این انقلاب، فقط با انقلاب زنده می ماند یا علی مدد.

ادامه مطلب...
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394
زمان : 04:34 ب.ظ


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
Design By : Ashoora.ir


کل بازدید:
بازدید امروز:
بازدید این ماه:
تعداد نویسندگان:
تعداد کل پست ها:
آخرین بروز رسانی:

دانشنامه عاشورا

روزشمار محرم عاشورا


حدیث موضوعی

Online User 

پایگاه جامع عاشورا